Contact met college

U kunt contact opnemen met het college via Bureau Kabinet.

U kunt contact opnemen met de leden van het college en de gemeentesecretaris via Bureau Kabinet.

Contact met de burgemeester

  • Ronald van Splunter, telefoonnummer 0223-678164, e-mailadres r.van.splunter@denhelder.nl. Werkdagen maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 17.00 uur.

Contact met de gemeentesecretaris

  • Marina Neperus-Hoolboom, telefoonnummer 0223-678163, e-mailadres m.hoolboom@denhelder.nl. Werkdagen maandag tot en met woensdag van 8.00 tot 17.00 uur.
  • Sandra Snijders-van der Net, telefoonnummer 0223-678166, e-mailadres s.van.der.net@denhelder.nl. Werkdagen woensdag tot en met vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur.

Contact met wethouders

Wethouder Heleen Keur

  • Diana Goudswaardt, telefoonnummer 0223-678161, e-mailadres d.goudswaardt@denhelder.nl. Werkdagen maandag tot en met donderdag van 8.00 tot 15.30 uur.

Wethouders Michiel Wouters, Pieter Kos of Tjitske Biersteker-Giljou

  • Irene Talacko, telefoonnummer 0223-678165, e-mailadres i.talacko@denhelder.nl. Werkdagen maandag tot en met donderdag van 8.00 tot 17.00 uur.

Wethouders Kees Visser, Remco Duijnker of Peter de Vrij

  • Hanneke van der Werff, telefoonnummer 0223-678162, e-mailadres h.van.der.werff@denhelder.nl. Werkdagen maandag tot en met donderdag van 8.00 tot 17.00 uur.