Stem op uw favoriete ondernemer

Maar liefst 23 ondernemers zijn door u aangedragen om kans te maken op een taart en verrassingspakket op de Dag van de Ondernemer, 19 november 2021. De zes ondernemers met de meeste stemmen komen hiervoor in aanmerking. Wie vindt u een uitblinker in vakmanschap en klantgerichtheid? Wie kunnen we in het zonnetje zetten?

Poster Dag van de ondernemer

U bepaalt!

De 23 ondernemers die aangedragen zijn via ingesprek.denhelder.nl zijn door naar de stemfase. Op woensdag 10 november is het stemmen gestart. Zes ondernemers die onze inwoners een topondernemer vinden maken kans op een verrassingspakket en taart. Persoonlijk afgeleverd door wethouders Kees Visser en Michiel Wouters. Welk ondernemer vindt u een topper? U bepaalt wie de winnaars worden. Op 19 november maken we de winnaars bekend.

Op deze ondernemers kunt u tot en met 16 november 2021 stemmen (in alfabetische volgorde):

Bedrijf Ondernemer/eigenaar
1.    Bewindvoering aan Zee  Heidy Stuijvenberg
2.    Bla Bla Kapsalon Gerda Oostindiër
3.    Bureau Seconde José van der Hert
4.    Café Bom Dia Marco Couto Martins en Ilse Riteco
5.    Crazy Chicken Sievert Ahlers
6.    Deko Alarm Chantal de Koning
7.    DHL Frank Matroos
8.    Diverzo  Kim Laan
9.    Foodstation Avanti  Mandy Lute
10.    Grand Hotel Beatrix, Huisduinen Tim Petter
11.    Horecaondernemers  Vertegenwoordiging Horeca Den Helder
12.    House of Indigo   Sylvain Wiersma
13.    InWerking Re-integratie en coaching Johan van 't Zand en Gerard Klaver
14.    Jamin/Multivlaai  Daniëlle Vaessen
15.    Manege Bruin Het hele team
16.    Marco's groenten en fruit Elke Dag Versss    Marco Dijkema
17.    Mensendieckpraktijk Den Helder Naomi van der Vleut
18.    Opzouten Floriaan Hackmann en Tess Butterly
19.    Umer Telecom Araz Abdulla
20.    Van Willigen Mode Jolanda van Willigen
21.    VSK (Veiligheid, Schadebeperking door Kennis) André van Groessen en George Neperus
22.    De Zeespiegel Schoonheidssalon   Karin Weemhoff-Dol en Femke Nieuwenhuis
23.    4Fashion Erika van Veen

Waardering voor ondernemers

Wethouder Kees Visser: ‘Als gemeente vinden wij een goede samenwerking met de ondernemers in onze gemeente belangrijk. Zij zijn in veel opzichten van groot belang, zoals voor het zorgen van banen en voor een bruisende stad. Met deze actie onderstrepen we dat belang nog eens.’

Wethouder Michiel Wouters: ‘Mooi om te zien dat inwoners de ondernemers in hun omgeving zo waarderen. En in het zonnetje willen zetten op de Dag van de Ondernemer. Ik ben heel benieuwd welke zes ondernemers als favoriet uit de bus komen.’

Stemt u ook mee?

Stemmen kan nog tot en met woensdag 16 november. Als u nog niet heeft gestemd, kunt u zich registreren op ingesprek.denhelder.nl. Daarna kunt u een stem uitbrengen op de ondernemer van uw voorkeur. Het blijft tot het laatste moment spannend wat dit betekent voor de eindstand. En bent u een van de ondernemers die is voorgedragen? Roep uw achterban op om te stemmen!

In gesprek

Het online platform ingesprek.denhelder.nl is een initiatief van onze gemeente om inwoners te betrekken bij diverse onderwerpen. Op dit platform kunt u op verschillende manieren uw mening geven over projecten van de gemeente. Het platform heeft verschillende functies zoals: ideeën ophalen, stemmen, discussiëren, enquêtes en openbare onderzoeken.