Publieksprijs meest vernieuwende ondernemer gaat naar Juicy Records

Met 35 van de 183 stemmen is Juicy Records, van Mario en Jort Koopman, op de eerste plaats van de Dag van de Ondernemer-actie geëindigd.

Ook sportschool SportsArt, traiteur Verdeli,  kunstkringloopwinkel Rejoez, groenteboer Ted van der Stoop en stadsdichter Yanaika Zomer behoren tot de zes vernieuwende ondernemers met de meeste stemmen van inwoners. Wethouder economie Tessa Augustijn ging bij ze langs om ze persoonlijk te feliciteren. De bloemen van Bloemsierkunst Florina en het verrassingspakket van de Helderse Vallei werden zeer gewaardeerd.

Mario en Jort Koopman

De verkiezing vond plaats in het kader van de Dag van de Ondernemer, een initiatief van MKB-Nederland. Met als doel om vernieuwende ondernemers uit Den Helder in de schijnwerpers te zetten en te laten zien dat we onze ondernemers enorm waarderen. Zij zijn namelijk van groot belang voor onze gemeente: ze zorgen voor banen en voor een bloeiende stad.

Bijna 200 deelnemers hebben meegedaan aan de Dag van de Ondernemer-actie op het platform ingesprek.denhelder.nl. Er zijn 12 ondernemers aangedragen en maar liefst 183 mensen brachten hun stem uit op een van de genomineerde ondernemers.

Inwoners over de genomineerde ondernemers

Over Mario en Jort Koopman van Juicy Records

‘Stap je de zaak binnen dan voel je de liefde voor muziek en de langspeelplaat en het enthousiasme van beide mannen. Een echte verrijking voor de stad, waar een platenzaak eigenlijk niet kan ontbreken.’

Over Jorina Baars van sportschool SportsArt

‘Als topsportster is Jorina een mooi affiche voor Den Helder. Mooi voorbeeld van wil, moed en discipline op veel vlakken. Ze probeert ook topprestaties voor anderen te bereiken.’

Over Groenteboer Ted van der Stoop

‘Waar zelfstandigen stoppen gaat Ted door, hij opent gewoon een nieuwe zaak, doe dat maar eens in deze tijd! Daarbij is hij een harde werker die altijd aan zijn klanten denkt.’

Over Sharon Ortega en Chris Elings van Traiteur Verdeli

‘Verdeli is de enige traiteurszaak in Den Helder en de eerste onderneming die 100% vegetarische maaltijden aanbiedt in Den Helder, die bovendien elke dag weer anders zijn. Hiermee is deze onderneming zowel vernieuwend als creatief.’’’

Over Inge Dekker en Mai-Lin van Dongen van Rejoez, winkel met kunst, accessoires en artistiek, gerecycled meubilair

‘Rejoez is een te gekke winkel. De producten die hier worden gemaakt zijn kunst van de bovenste plank. Origineel, creatief, uitgesproken... en ook nog eens handgemaakt van hergebruikte onderdelen! Dit past helemaal bij ons huidig klimaatprobleem, waar het minder consumeren van nieuwe goederen een nuttige oplossing voor is.’

Over Yanaika Zomer, stadsdichter

‘Yanaika schrijft de mooiste gedichten. Daarnaast is zij een schrijftalent voor vooraanstaande bladen als het tijdschrift de Linda en het AD. Ik zou haar als een creatieve ondernemer aan de top willen beschrijven.’

Wethouder Tessa Augustijn

Het was een zeer inspirerende ochtend. Het is fantastisch om te zien dat alle genomineerde ondernemers enorm betrokken en creatief zijn. En met veel enthousiasme steeds weer kansen zien om hun bedrijf nog beter te maken, met altijd oog voor hun klanten.In onze gemeente zijn veel ondernemers met passie voor hun zaak. We willen natuurlijk deze enthousiaste ondernemers in onze gemeente behouden. Ik roep daarom inwoners op om gebruik te maken van het prachtige en diverse aanbod van de lokale ondernemers.